Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
   zobacz wszystkie aktualności

Data dodania : 2008-03-10   |   wyświetleń : 7940

Zapraszamy na spotkania Stowarzyszenia Sympatyków Sobieszowa.

W każdy drugi wtorek miesiąca o godzinie 18. w kawiarence Domu Kultury MUFLON, odbywa się spotkanie Stowarzyszenia Sympatyków Sobieszowa.

 

W ostatnim spotkaniu udział wzięli przedstawiciele: Straży Miejskiej oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Między innymi poruszono tematy związane z utrzymaniem czystości w naszej dzielnicy, segregacją odpadów komunalnych.

 

Na łamach naszego portalu za kilka dni uruchomiony zostanie dział poświęcony Stowarzyszeniu Sympatyków Sobieszowa oraz newsletter, który drogą elektroniczną informował Państwa będzie o ciekawych wydarzeniach w naszej okolicy.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Komentarze [ 14 ]
dodaj komentarz »
[ Paulina ] » głupota
Robert żeby głupota była lekka to bys jak balon się unosił nad sobieszowem. Co to za porównanie wogóle???
Data dodania : 2008-03-15
[ Robert ] » do ...
Chłopie weź się do roboty ,a nie wypisujesz głupoty,zobacz nawet tu na stronie jest osoba ,której można pomóc - Damian !!! To do roboty ,bo nigdy nie wiadomo czy i ty tej pomocy nie będziesz potrzebował.
Data dodania : 2008-03-14
[ Paulina ] » odpowiedz...
Mój drogi już lecę na miasto zobaczyć , gdzie ten murzyn tak tyra.Bo jak na razie widzę dookoła sam brud i stojących nudzących się panów.A pytasz mnie o mój wiek z racji ,że może chcesz się umówić na kawę,przykro z małolatami się nie umawiam.Ale do twej wiadomości jestem bardzo młodą osobą i dlatego pracuję na rzecz Stowarzyszenia bo chcę zmienić chociażby to ,żebym ja i moi koledzy mogli w kulturalny sposób spędzać wolny czas,a nie tylko siedzieć na ławkach czy huśtawkach w parku.Samym siedzeniem w domu i czekaniem na to ze może coś się zmieni nic nam nie da !!!
Data dodania : 2008-03-14
[ Anna ] » do Prawda Ludu...
Drogi panie " prawda ludu" piszę do pana ostatni raz ,ponieważ wydaję mi się ,że pan z natury jest takim tzw :" pieniaczem ", a z takimi osobami po prostu nie ma sensu rozmawiać.Pyta się pan ile mam lat ja się swojego wieku nie boję / jestem osobą młodą / jakby pan chodził na nasze spotkania to zauważył by pan ,że przychodzą do nas ludzie w różnym wieku i tak ma być , przecież nie mieszka w Sobieszowie tylko jedna grupa wiekowa !!! Jak tak jest pan zainteresowany to odsyłam do naszej klasy proszę weź sobie w sympatyków i zobaczy pan jacy "staruszkowie " tam są. / oczywiście nie obrażając staruszków / Bo widzę ze nie ma pan odwagi przyjść i bezpośrednio to ocenić, nawet lepiej pisać ten post anonimowo niż się podpisać - prawda.A z pracy w stowarzyszeniu nie płyną żadne profity ,nikt tu nie zarabia bo to jest proszę pana praca społeczna i żadnej nagrody oprócz wewnętrznej satysfakcji pan tu nie dostanie.Widocznie widać ,że naprawdę albo jest pan bardzo młody i nie wie co to znaczy praca na rzecz społeczności. I w tej pracy nie chodzi o żadną politykę .W takiej organizacji jest miejsce dla wszystkich mieszkańców i nikt tu się nie pyta z jakiej jesteś partii i czy jesteś wierzący.Bo nie na tym polega praca takiego stowarzyszenia,tu chodzi o sprawy dotyczące każdego z nas z życia płynące.Ale jak widzę pan tego nie rozumie.Lepiej siedzieć w domciu przed komputerem i ośmieszać ludzi ,niż naprawdę wyjść z mieszkania i zobaczyć czy komuś bezinteresownie nie mógł bym pomóc ?.
Data dodania : 2008-03-14
[ Ales jest nienormalny . . . ] » spotkanie
heh ja bym sie zapytala a ile lat masz Ty ?? takie komentarze pisze dzieci poziomu podstawowka no ewentualnie gimnazjum . . . . nie wiem komu wspolczuc bardziej Tobie czy twojej rodzinie. Gdybys robil tyle co mowisz to tu bylo by juz Londyn albo kolejna stolica wielkiego mocarstwa. bogu dzieki ze babki cie do wladzy nie dopuszczaja . . .
Data dodania : 2008-03-14
[ Halina ] » Spotlkanie Stowarzyszenia
Hii hi ha ha od tego tyrania Ci się pozajączkowało coś niecoś... Do pieczenia bab wielkanocnych wypadało nas zagonić.
Data dodania : 2008-03-14
[ Prwada Ludu ] » Ale jestem ujęty
Ale żeście mnie ujeli swoimi agitacjami, przyjde na wasze spotkanie i będę wam służył wiernie hahahhaha a wy będziecie spijać miód za moją murzyńską prace ale będę szczęśliwy że pomagam wypromować kolejną nic nie wartą instytucje. Ile ty Paulina czy Halina czy Anna masz lat????? Zajmi się jedna z drugą zagniatanieu uszek do barszczu a nie agitacją polityczno - stowarzyszeniową bo mnie śmiech ogarnia.
Data dodania : 2008-03-14
[ Rozczarowany ] » do...
do Prawdy Ludu ...właśnie zauważyłem jak się mocno wziąłeś do roboty dla dobra naszej jak to powiedziałeś zabitej dechami dziury - krytyka to jest super metoda na zrobienie czegoś .I może dzięki takim ludziom jak ty jesteśmy tą przysłowiową " dziurą".
Data dodania : 2008-03-13
[ Paulina ] » c.d.
Ludzie to tylko lubią krytykować ,ale od siebie to nic nie dadzą.Na fundamentach z krytyki jeszcze nikt nic nie zbudował.Weźmy się do pracy ,a nie narzekajmy i nie krytykujmy ludzi ,którzy coś chcą dla dobra nas wszystkich zrobić .Przestańcie ukrywać się za pseudonimami internetowymi- miejcie odwagę pokazać twarz. Przyjdzie na zebranie i wyraźcie swoją opinię dobrą czy złą oraz jakie macie propozycje w tym temacie. Chętnie Was wysłuchamy.
Data dodania : 2008-03-13
[ Halina ] » spotkanie Sympatyków Sobieszowa
W pełni zgadzam się z opinią Anny, że trzeba się zabrać do roboty, bo w Sobieszowie jest bardzo wiele do zrobienia i tylko jeżeli wspólnie będziemy działać mamy szansę coś osiągnąć. Stanie z boku, krytykanctwo, pokpiwanie to nie jest trudne. Natomiast wysiłku wymaga choćby przyjście na zebranie, posłuchanie jakie są problemy Sobieszowa i zastanowienie się co można zrobić, aby - jak głosi PRAWDA LUDU - "miłowano tą zabitą dechami dziurę Sobieszów"
Data dodania : 2008-03-13
[ Anna ] » Sprawa pracy stowarzyszenia...
Jest mi bardzo przykro czytać takie wypowiedzi ,ale szanuję państwa opinię i bardzo bym chciała jeśli to możliwe zmienić choć trochę obraz jaki państwo tu rysują.Nie jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji tylko leży nam na sercu dobro naszej dzielnicy.Ja osobiście podpisałam deklaracje wstąpienia do Stowarzyszenia na ostatnim spotkaniu tj 11.03. ,a dlatego ,że jak tu państwo piszą wzięłam się do roboty ,aby ta nasza kiedyś tak piękna dzielnica nie była tą zabita dechami mieściną.Nie można tylko bez celowo krytykować trzeba się samemu zaangażować,proszę przyjść na zebranie to na prawdę nic nie kosztuję,a może pastwa opinia i pomysły przyczynią się do tego ,że nam Wszystkim będzie się lepiej żyło.Samym narzekaniem i staniem obok i traktowaniem wszystkiego przysłowiową / olewką / nic wokół nas nie zmienia ,a tylko wnoszą niepotrzebną agresję.Naprawdę zachęcamy wszystkich naszych drogich mieszkańców ,którym leży na sercu dobro naszej dzielnicy o zainteresowanie się ,a może tez i osobiste zaangażowanie.Pozdrawiam . PS Jeśli maja państwo jakieś osobiste animozje do poszczególnych członków stowarzyszenia to prosimy nie generalizować do stowarzyszenia należy co najmniej 60 osób.A na naszej klasie wpisało się jeszcze ponad 199 sympatyków. Proszę o nie obrażanie tych wszystkich państwa.Dziękuję.
Data dodania : 2008-03-13
[ jumal ] » kółko adoracji
Że to kółko wzajemnej adoracji leserów to się zgodzę ale mieścina fajna jest tylko trza się za nią samemu zabrać aby było lepiej. Ludu!! Bierzcie łopaty, grabie i na sejm!
Data dodania : 2008-03-13
[ Prwada Ludu ] » po co
Kolejne nic nie wnoszące towarzystwo wzajemnej adoracji, weź się jeden z drugim do roboty a nie udawaj, ze miłujesz tą zabitą dechami dziure sobieszów
Data dodania : 2008-03-13
[ Anna ] » Regulamin utrzymania porządku...
Informujemy naszych mieszkańców,że w bezpłatnym dodatku do biuletynu Jeleniogórskiego Nr 3/2008 jest dodana wkładka z Regulaminem utrzymania i porządku na terenie miast.Zachęcamy naszych mieszkańców do zapoznania się z w/w regulaminem.Biuletyn jest dostępny w MDK"Muflon" oraz wyłożony w sklepach naszej dzielnicy.
Data dodania : 2008-03-11