Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
   zobacz wszystkie aktualności

Data dodania : 2008-03-12   |   wyświetleń : 7586

PRZEKAŻ SWÓJ 1 % DLA DAMIANA !!!

 „Jeśli choć jedną jasną i dobrą myśl wniosłeś
do czyjegoś życia, jedno dobre uczucie zaszczepiłeś
w czyjeś serce, jedną godziną szczęścia rozpromieniłeś
szare życie innego człowieka, to spełniłeś zadanie
anioła na ziemi”

Dzień dobry

Mam na imię Damian i mam 10 lat. Od urodzenia choruję na wodogłowie i przepuklinę oponowo-rdzeniową. Z tego powodu poruszam się na wózku inwalidzkim i pobieram indywidualne nauczanie w domu. Mieszkam na I piętrze starego budynku. Moja mama ma kłopoty z noszeniem mnie na rękach po stromych schodach dlatego bardzo rzadko opuszczam swój pokój.

Tato pracuje i nie może nam pomóc. Marzę o tym, żeby częściej wychodzić na podwórko pobawić się z kolegami, podziwiać przyrodę i przebywać na świeżym powietrzu. Wiem, że moje marzenia mogą się spełnić. Potrzebna jest do tego winda zewnętrzna, która umożliwi mi swobodne opuszczanie domu nawet bez pomocy rodziców. Koszt takiej windy to 18-25 tys. złoty.

Zdaję sobie sprawę, że to dużo pieniędzy i moich rodziców nie stać na taki wydatek. Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w zebraniu niezbędnej kwoty.

Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie. Każda kwota wpłacona na konto:

DOLNOŚLĄSKA FUNDACJA ROZWOJU OCHRONY ZDROWIA WE WROCŁAWIU
Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław
Nr. 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839 z dopiskiem darowizna na cele ochrony zdrowia „ŁYCZAK”
NR KRS 0000050135
Komentarze [ 3 ]
dodaj komentarz »
[ Darek ] » 1% w 2009
Proszę o informacje czy nadal jest prowadzona akcja zbiórki dla Damiana. Rozliczam PIT i chciałbym pomóc jesli trzeba jeszcze coś dozbierać
Data dodania : 2009-01-16
[ Jacek ] » Czy jeszcze aktualne ?
Czy konto do wpłat jest jeszcze aktualne ?
Data dodania : 2008-08-06
[ Iwona ] » OBY SIE SPEŁNIŁO
Damianku życze Ci aby Twoje marzenia sie spełniły!Uważam,że powinni ruszyć głową ludzie na odpowiednich stanowiskach,a przełykajac każdy wykwintny posiłek w drogiej restałracji,powinni sie czasami zastanowić nad takimi dziecmi i ludzmi potrzebujacymi pomocy jak Ty i twoja rodzina!!!Powodzenia,ubolewam,ze jestem osoba ,ktorej nie stac na materjalna pomoc dla Ciebie!!!a uwierz zrobiła bym to bardzo chętnie!Znam dorosłego chłopaka który tez jest na wózku i długo walczył o życie,a odbierano mu nadzieje,nie dawano szansy na życie!ąle sa cuda na tym świecie On żyje,mimo złych diagnoz i wyroczni lekarzy!Trzymaj sie ciepło:-))jestes super chlopcem!Wiara czyni cuda...
Data dodania : 2008-05-11