Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
   zobacz wszystkie aktualności

Data dodania : 2008-04-04   |   wyświetleń : 8142

Spotkanie Stowarzyszenia Sympatyków Sobieszowa

W najbliższy wtorek – 8 kwietnia 2008 roku o godzinie 18. w kawiarence „Zaułek” Domu Kultury MUFLON, odbędzie o się comiesięczne spotkanie Stowarzyszenia Sympatyków Sobieszowa.

W spotkaniu m.in. wezmą udział:

- Dyrektor MDK „Muflon” Pani Aleksandra Jarocińska, która przedstawi założenia programowe „Dni Sobieszowa 2008” 
- Przedstawiciele miejscowej Policji.

Z bezpośredniej rozmowy możesz dowiedzieć się o zbliżających „Dniach Sobieszowa” oraz co ma powiedzenia na temat bezpieczeństwa mieszkańców Sobieszowa przedstawiciel Policji.

Możesz zabrać głos w powyższych sprawach.

ZAPRASZAMY

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE.

Komentarze [ 4 ]
dodaj komentarz »
[ Robert ] » Mam prośbę !!!
Jestem człowiekiem zapracowanym i nie mogę uczestniczyć w zebraniach.Widzę ,że ostatnio dużo się dzieje na Waszych zebraniach i zapraszacie ciekawych ludzi czy możecie napisać na stronach www.sobieszow choć jakieś małe streszczenie tych rozmów.Myślę ,że wielu mieszkańców w ten sposób mogłoby się dowiedzieć o podejmowanych przez Was działaniach.Nie zawsze mamy czas ,aby być na zebraniu,a chcielibyśmy wiedzieć bezpośrednio od Was ,a nie z plotek bo nie zawsze są one precyzyjne. Jednocześnie dziękuję i myślę ,że będziecie na zebrania zapraszać innych przedstawicieli władz.
Data dodania : 2008-04-09
[ Anna ] » Dziękujęmy...
Spotkanie było bardzo owocne jeśli chodzi o Policje i Straż Miejską dużo dowiedzieliśmy się informacji tak bardzo potrzebnych nam mieszkańcom.A jeśli chodzi o Dzień Sobieszowa ,dajmy się pani Dyrektor wykazać ,a na podsumowanie przyjdzie czas po.Jednocześnie dziękujemy - każda państwa opinia czy dobra czy zła jest dla nas bardzo pomocna.
Data dodania : 2008-04-09
[ Halina ] » spotkanie Sympatyków Sobieszowa
Na zebraniu można było się wiele dowiedzieć o pracach, a także poznać "Naszego" dzielnicowego. Jeżeli tak się stanie, jak zapowiada policja to możemy spokojnie patrzeć w przyszłość. ale jak będzie?
Data dodania : 2008-04-09
[ Rozczarowany ] » Spotkanie...
Byłem na spotkaniu i bardzo się cieszyłem ,że wreszcie mogłem bezpośrednio porozmawiać o nurtujących mnie tematach z Policją i Strażą Miejską /która tak licznie była reprezentowana/. Z spotkania z panią Dyrektor Domu Kultury jestem bardzo rozczarowany .Na wstępie , ładnie pani ta przedstawiła swoją wizję obchodów dnia Sobieszowa .Powiedziała, że jest otwarta na współpracę z mieszkańcami ,ale widzę ,że jednak my prości mieszkańcy nie przekonamy pani Dyrektor do naszych oczekiwań jakie my mamy. Pani ta ma swoją wizję i ją tylko realizuje i jak stwierdził ktoś z zebranych wszystkich nie sposób uszczęśliwić.A ja myślę ,że jej wizja uszczęśliwi może 10 % mieszkańców - a co tam się wysilać grunt ,że pan Prezydent i inni urzędnicy będą zadowoleni.a my jesteśmy za mało inteligentni, aby to zrozumieć.Pani Dyrektor robi tylko pozoracje współpracy ,a dawno wszystko ma ustalone.Ja zadaję sobie pytanie czy placówka ,którą ta pani kieruje ma służyć nam mieszkańcom /którzy płacą podatki/ czy do realizacji tylko pomysłów pani Dyrektor.Za taką współpracę - dziękujemy. Myślę ,że nasi Włodarze to widzą nas mieszkańców przed wyborami ,a później jak już siedzą na tych stołkach to zrobią małą imprezkę po to tylko ,aby w kalendarzu odnotować ,że się odbyła.A czy mieszkańcy będą zadowoleni to jest najmniejszy problem.Przypomną sobie o nas przed następnymi wyborami.
Data dodania : 2008-04-08