Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
   zobacz wszystkie aktualności

Data dodania : 2008-05-29   |   wyświetleń : 8137

Bankomat

Po latach długiego oczekiwania uruchomiony został w Sobieszowie bankomat BZ WBK.

Zlokalizowany jest on na ulicy Sądowej w sąsiedztwie sklepu "pod 10-tką".

 

Komentarze [ 11 ]
dodaj komentarz »
[ Samantha ] » Ołł Hellloł !!!!
Potrzebny bankomat jest naturalnie :-) Ale jak widze komentarze poo niżej to słabo mi się robi poprostu ;( Wszyscy widzą innych ale nie siebie... Ciekawe czy jak by wam było ciężko wypłacić pieniądze z bankomatu z JG mająć np.70 lat nie zabiegalibyście o bankomat w Sobieszowie !!!!! Troche techniki i człowiek się gubi :D
Data dodania : 2008-07-30
[ Halina ] » bankomat
Bankomat w Sobieszowie był bardzo potrzebny i dobrze się stało, że wreszcie jest. Byłam świadkiem rozmowy na przystanku, jak dwie starsze panie uskarżały sie, że po parę złotych (na lekarstwa) zmuszone są jechać do Jeleniej Góry, bo w aptece nie można płacić kartą. Brawa dla Banku Zachodniego. Może i inny bank zdecyduje się na bankomat.
Data dodania : 2008-06-04
[ Teo ] » PARANOJA...
No jeszcze tego brakowało ,że przez jedną panią mają cierpieć wszyscy mieszkańcy.Ja myślę ,że dlatego tak krzyczy bo to nie ona dostaję parę groszy za wynajem.I chce wszelkimi sposobami zmusić tego pana, aby przysłowiowo co nie co jej ,,odpalił,,.Jak dostanie dolę to gwarantuję ,że już wtedy nic jej nie będzie przeszkadzało. Na tym przykładzie widać jaka ta nasza Polska jest.Jedni się starają ,a drudzy z zazdrości niszczą.
Data dodania : 2008-06-02
[ monia ] » nie wszystkim sie podoba
szkoda tylko ze sa tacy którym to bardzo przeszkadza wiele lat Sobieszów czekał na bankomat wiele staran i nigdy sie nie udawało jak inicjatywe w swe rece wzieła osoba prywatna i bankomat powstał to okazuje sie ze znaleźli sie tacy którzy chyba z zawisci i zazdrosci chca to zniszczyc bo....uwaga bankomat szumi i przychodza do niego ludzie buahahahaha ciekawe czy jak zabraknie kasy w portfelu na zakupy to TA pani pojedzier do ejleniej wybrac kase zeby nie szumiec i nie przychodzic do bankomatu boszsz nigdy nie zrozumiem ludzi :/
Data dodania : 2008-06-02
[ pa :( ] » do Maciek
Dlaczego wszyscy myślą ,że w Sobieszowie mieszka tylko "hołota".I co się zrobi to od razu musi być zniszczone.Może jakiś odsetek jest tych złych ,ale oni są wszędzie i tylko od nas samych zależy na ile pozwolimy im sobą rządzić.Mamy super młodzież,tylko nie ma ona naprawdę gdzie wyjść i się spotykać.Dlatego w interesie nas wszystkich mieszkańców jest zadbać o to ,aby w końcu po latach wyremontowano basen i zbudowano przy nim obiekty kulturalno-sportowe.!!!
Data dodania : 2008-06-01
[ Maciek ] » :-)
heheh i tak go zniszcza i tak :-)
Data dodania : 2008-06-01
[ Anna ] » do Janek
To niestety zależy od banku czy zechce umieścić w Sobieszowie bankomat.Oni mają swoje procedury i ich marketingowcy zbadają czy umieszczenie bankomatu w Sobieszowie będzie dla banku korzystne i czy bankomat na siebie zarobi takie są niestety prawa rynku.Cieszmy się choć tym co mamy, może i inne banki zdecydują się u nas umieścić bankomat.
Data dodania : 2008-05-31
[ Janek. ] » PKO S.A.
Na Sobieszowie powinien jeszcze być bankomat PKO S.A., bo wielu ludzi z Sobieszowa też ma swoje konta w PKO S.A.
Data dodania : 2008-05-31
[ Dot ] » :)
Cud, normalnie cud nad Wrzosówką
Data dodania : 2008-05-30
[ Anna ] » Podziękowanie...
Dokładnie- zamontowany jest w sklepie-wypożyczalni kładów - motorów czterokołowych. Na ulicy Sądowej. Właścicielowi należy się podziękowanie ,że pozwolił umieścić tu bankomat.
Data dodania : 2008-05-30
[ Bankmam ] » Zarypiście i Nareszczie
Nareszcie, dajcie zdjęcie Panowie ;-)
Data dodania : 2008-05-30