Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
   zobacz wszystkie aktualności

XIII Dni Sobieszowa
powiększ zdjęcie

  Czytaj więcej : XIII Dni Sobieszowa »
  
  Galeria zdjęć : XIII Dni Sobieszowa »
Data dodania : 2008-06-08   |   wyświetleń : 8980

XIII Dni Sobieszowa

W niedzielę 15 czerwca w godz. od 14.00 do 22.00 odbędzie się coroczny festyn organizowany przez MDK „Muflon” w plenerze. Na malowniczej łące pod Chojnikiem wystąpią zespoły muzyczne i taneczne działające przy naszym Domu Kultury – ” Spontan”, „Hayat” oraz zaproszeni goście: „East End”, „The Beatres” -zespół grający wielkie przeboje Beatlesów, Jacek Szreniawa z zespołem, grupa plastyczna „Pławna 9”. Gwiazdą wieczoru będzie „Obstawa Prezydenta”.

Zapraszamy.

organizator : Miejski Dom Kultury "Muflon"

Komentarze [ 12 ]
dodaj komentarz »
[ Paulina ] » do Sykomora
Tu nie chodzi o poziom jaki reprezentowały zespoły tu chodzi o ogół /podobały Ci się te długie przerwy między występami ? / Wybór miejsca też był fatalny/a trzeba było przy wyborze liczyć się z kaprysami pogody /.Masz rację tylko z tym Duninem ,ale może jesteś za młody, aby pamiętać np: Dni Sobieszowa robione przez panią Mariolę. A Darek Miliński jest naszym ziomalem i zaręczam Ci poważnie traktuję swoich odbiorców.Żyjemy w państwie demokratycznym i szanuję twoją opinię ,ale mam też prawo z twoją opinią się nie zgadzać i odwrotnie.Najlepiej aby np: Sympatycy Sobieszowa zrobili na ten temat wśród mieszkańców ankietę co myślą o dniu Sobieszowa i czego oczekują.
Data dodania : 2008-06-19
[ Sykomora ] » o festynie...
LUDZIE NIE PRZESADZAJCIE, NAJGORZEJ NA PEWNO NIE BYŁO... WSZYSTKIE 4 ZESPOŁY W CZĘŚCI WIECZORNEJ GRAŁY NA DUZYM POZIOMIE I NIEŹLE ICH AKUSTYK USTAWIŁ... MOŻE NIE BYŁA TO DYSKOTEKA ANI BIESIADA, ALE MIŁO SPĘDZIĆ CZAS MOŻNA BYŁO... -TU FAKTYCZNIE DESZCZ I ZIMNO UTRUDNIŁY... A PRZECIEŻ TAKI FESTYN TO JEST SPRAWA TRUDNA ORGANIZACYJNIE I FINANSOWO... NA PEWNO MOGŁO BYC LEPIEJ, ALE TAKI WCZEŚNIEJSZY DYREKTOR: DUMIN HENRYK, JESZCZE BARDZIEJ MARNOWAŁ NASZE PUIENIĄDZE I BARDZIEJ NIEUDANE FESTYNY ROBIŁ... TERAZ TEN "MUFLON" JUŻ TROCHĘ ODRABAIA NADPSUTĄ REPUTACJĘ... MNIEJSZA O SMUTNE WYSTĄPIENIA POLITYKÓW I NIJAKIE WYSTEPY DZIECI CZY SENIOREK -CZĘŚĆ GŁÓWNA FESTYNU BYŁA NA POZIOMIE (zespoły East End, The Beatres, coverovcy z JJ.Bandu+Szreniawa i Obstawa Prezydenta). A MILIŃSKI SOBIE ZBYT LEKKO POTRAKTOWAŁ ODBIORCÓW, ZA DUŻO IMPROWIZACJI STRZELIŁ W TYCH SWOICH BAJKOWYCH OPOWIASTKACH... JEGO PRESTIŻ JEST CHYBA ZBYT GRUBYMI NIĆMI SZYTY... ALE ZA ROK CHYBA BĘDZIE LEPIEJ, BO RACZEJ DOBRZE SIĘ TO ROZWIJA...
Data dodania : 2008-06-18
[ Wadzio ] » Kapuchen
W tym roku był ubaw po pachy, zresztą tak jak rok temu...Najlepsze DNI Sobieszowa jakie pamiętam były na stadionie i to jeszcze były to dni a nie...Fajny kabaret,przyjemna muzyka i jakieś atrakcje... Kiedyś był też slup nasmarowany mydłem i na jego szczycie były koperty jak ktoś się wspią to coś wygrywał.Ja kiedyś wychaczyłem koszulkę Sobieszowa w ten sposób ^^,brakuje nie których ożywiających atrakcji.W tym roku można było sie tylko zchlać jak żul i leżeć trupem na polanie i udawać ze jest fajnie:P
Data dodania : 2008-06-17
[ Halina ] » Dni Sobieszowa
Do Roberta Zgadzam się z tym, że w poprzednich latach imprezy trwały 3 dni i były zrobione z wielka pompą. Co do zaangażowania osób odpowiedzialnych również. Natomiast co do pieniędzy to już nie jestem taka pewna, bo co oznaczają niewielkie pieniądze? chodzą słuchy, żę występ "Bony M" na impr4ezie w Mysłakowicach kosztował 15 tys. EURO. A ile kosztowała imprezka pod Chojnikiem? W sumie było jak było, może w przyszłości będzie lepiej. Oby.
Data dodania : 2008-06-17
[ Robert ] » Do Haliny
Tu nie chodzi o puste narzekania po prostu w poprzednich latach potrafiono z wielka pompą robić Dni Sobieszowa i to, aż przez 3 dni i naprawdę za nie wielkie pieniądze,ale zaangażowanie osób odpowiedzialnych było bardzo duże.Pamiętamy jak było nawet wesołe miasteczko może to nie wielka rzecz ,ale jaką frajdę mieli dzieci i nie tylko oni.A rzeczywiście ostatnimi latami dzień Sobieszowa przypomina imprezkę typu piwko i kiełbaska i do tego co nie co... .Proszę zauważyć np takie Mysłakowice idą z imprezą do przodu ,a Sobieszów niestety się cofa. Mieszkańcy nie rozumieją jak można było zmienić osobę ,która potrafiła coś w dzielnicy zrobić.Z tej strony pozdrawiam panią Mariolę i jej ekipę.
Data dodania : 2008-06-15
[ Halina ] » Dni sobieszowa
Do Jacka. Też się zastanawiam, skąd tyle "narzekajłów" i maruderów w takim maleńkim Sobieszowie. Pewnie za granicą i ludzie lepsi i trawa bardziej zielona. Narzekać każdy może, tylko czy koniecznie trzeba?????????????
Data dodania : 2008-06-14
[ Jawor ] » pff
Dlaczego tyle krytyki ? Bo nasze władze jedyne co potrafia to zajumać kase i nic wiecej. A jak cos organizują to jedynie imprezy typu " chodzmy sie zmulić " . No ale zawsze mozna sobie wmawiać ze jest fajnie :)
Data dodania : 2008-06-11
[ Jacek ] » Przestań narzekać i myśl pozytywnie!
Jeszcze się dni Sobieszowa nie odbyły a tu już tyle krytyki. Zastanawiam się, dlaczego w naszym narodzie jest tyle pesymizmu?
Data dodania : 2008-06-11
[ Teo ] » do Andrzeja
Na plakacie wyraźnie widać ,że ten super dzień Sobieszowa organizuje Miejski Dom Kultury ,,MUFLON,,Jelenia Góra-Sobieszów. Nie zapomnij zabrać kocyka :D
Data dodania : 2008-06-10
[ andrzej ] » dni sobieszowa
w tym roku jest jeszcze gorzej niz pare lat temu bo pare lat temu to przynajmniej wesole miasteczko bylo a teraz taka lipa ze szok i co wyskoczy jakis frajer w stroju rycerza icoo kto to wogule organizuje mogli by chociarz dwa dni zrobic to niesom dni sobieszowa tylko dzien sobieszowa skoro 15 czerwca to znaczy ze dzien sobieszowa
Data dodania : 2008-06-10
[ Darek ] » mecz?
Musisz najpierw przekonać władze UEFA aby mecz rozegrano o jeden dzień wcześniej. Mysle że nie bedzie problemu bo w końcu mamy w Sobieszowie święto więc pójda nam na rekę :)))
Data dodania : 2008-06-10
[ inper ] » inpee
Moze by tak mecz polska chorwacja poscili by na tych danich bo innaczej mało osb sie zjawi na tej polanie
Data dodania : 2008-06-08