Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
   zobacz wszystkie aktualności

Data dodania : 2008-07-09   |   wyświetleń : 8068

Część Sobieszowa bez prądu

Dzisiaj w nocy o okolicy siedziby Dyrekcji Karkonoskiego Parku Narodowego złodzieje próbowali ukraść transformator. Próba została zakończona niepowodzeniem, ale jej skutki odczuwają mieszkańcy ulic: Zamkowej, Bronka Czecha.

 

W tym miejscu doszło już do podobnej sytuacji w zeszłym tygodniu.

 

Przywrócenie energii elektrycznej nastąpi w okolicach godziny 13tej.

 

Komentarze [ 5 ]
dodaj komentarz »
[ t ] » Informacja
Mark-oby twoje słowa się spełniły.A że złapali to pewna informacja i sprawdzona.Ale uwaga do mieszkańców-więcej się interesować co się dzieje poza swoim płotem, bo bez tego to policja niewiele zdziała.
Data dodania : 2008-07-11
[ Mark ] » to jednego maja?
skad wiadomo ze jednego złapali? jak maja jednego to wychacza reszte - cale szczescie bo to juz ktorys raz z rzedu nie ma pradu na w/w ulicach przez tych gnojkow. Po każdej takiej kradzierzy pojawiaja sie straty mieszkańców i nie zdziwie sie jak po wyroku karnym bedzie kilka spraw cywilnych o odszkodowania. Panowie z Portalu Sobieszowa prosze o pilotowanie tej sprawy i informowanie na bierzaco - jest szansa napietnowania tych zlodzieji. A osobiscie szacunek dla Policji bo nie czesto udaje sie zatrzymac sprawce takiego zdazenia - no chyba, że to zatrzymanie to plotka.
Data dodania : 2008-07-10
[ t ] » do Haliny
Nie ma usprawiedliwienia,ani zrozumienia dla "takich". Nie chce pracować to nie pracuje.Na alkohol to mial !!!!!POLICJA stwierdziła u złodzieja że był pod wpływem alkoholu.Halinko- moje dzieci, choć jedna jeszcze nie pełnoletnia, znalazły pracę i pracują.Ci co kradną w 99% nie chcą pracować.
Data dodania : 2008-07-10
[ Halina ] » próba kradzieży
W sytuacji, kiedy brak pracy i chleba, kradzież nie jest usprawiedliwiona ale można zrozumieć motywy. Dobrze byłoby przywrócić karę w postaci "prac publicznych" za przestępstwa pospolite.
Data dodania : 2008-07-09
[ t ] » bez prądu
Na jakiś czas będzie spokój, jednego ze złodzieji policja złapała na gorącym uczynku.Chłopcy mieli tym razem pecha.
Data dodania : 2008-07-09