Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
   zobacz wszystkie aktualności

Data dodania : 2009-09-04   |   wyświetleń : 8180

Pożegnanie lata w Sobieszowie

Zaproszenie  na festyn rodzinny pt. „Pożegnanie lata w Sobieszowie”,  który  zaplanowano na   pierwszą sobotę października tj. 3 października b.r. na terenie byłego parku Jordana u zbiegu ulic Dembowskiego i Kamiennogórskiej, w godzinach od 12-19.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału i organizacji  festynu rodzinnego.

Ma być naszą wspólną zabawą, wspólnym, i miłym spędzeniem kilku godzin na świeżym powietrzu.  Rodzinny festyn to doskonały sposób do spotkań, tych starych jak i nowych.
Mamy szereg pomysłów na wspólną, organizacje wolnego czasu, tak by każdy czuł się z nami dobrze. Może i  Twoje pomysły i nowy pogląd na świat wpłynie na uatrakcyjnienie naszej imprezy.  Serdecznie Cie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Komitet Organizacyjny ZAS w Sobieszowie

Komentarze [ 6 ]
dodaj komentarz »
[ Maciek ] » sdf
Jak ten festyn bedzie to calkiem to miasto sie pograzy :-) gorzej niz na wsi, bo tam przynajmniej maja dozynki na podlaskim... atu kazdy kase do swojej kieszenie laduje :-)
Data dodania : 2009-09-20
[ Zszokowany ] » do Janka
To chyba pan powinien iść na kurs czytania ze zrozumieniem !!! zwłaszcza , kiedy artykuł po moim wpisie został przeredagowany / nie wiem czy pan to zauważył, a być może to pan sam go zmienił /
Data dodania : 2009-09-06
[ pawka ] » to ktoś zagląda
na ą stronę?!!!
Data dodania : 2009-09-06
[ Janek ] » do zszokowanego
Pan zszokowany powinien pójść na kurs czytania ze zrozumieniem. ZAS napisał, ze zaprasza, a nie, że zagania do roboty. Nie musi pan przychodzić.
Data dodania : 2009-09-05
[ Halina ] » Pożegnanie lata
Do Zszokowanego! Też nieraz zastanawiam się do czego służy Dom Kultury? Komitet Organizacyjny ma sporo pomysłów na organizację festynu, przygotowany skromny program i stara się pozyskać mieszkańców do współpracy, albowiem Komitet działa społecznie (tj. poświęca swój wolny czas). Festyn rodzinny na na celu integrację, wzajemne poznanie, by razem wspólnie domagać się od władz realizacji zadań na rzecz Sobieszowa, takich jak np.basen, bowiem W JEDNOŚCI SIŁA.
Data dodania : 2009-09-05
[ Z szokowany ] » Co za zaproszenie ?
Wynika z niego,że to każdy z nas mieszkańców ma sobie sam zafundować , zorganizować i najlepiej jeszcze sfinansować imprezkę pod nazwą integracja. A Szanowny Komitet Organizacyjny ZAS w Sobieszowie będzie miał czym się pochwalić do Pana Prezydenta jak to ciężka pracuję i integruję mieszkańców. A nie łaska samemu coś zrobić jak się założyło ten Komitet i pokazać co się potraf !!! / łatwo mieć tylko pomysł,ale już gorzej z jego realizacją /.Czy taka impreza jest potrzeba w tej chwili mieszkańcom ? Czy nie ważniejszym tematem jest przyszłość dzielnicy...co z basenem, z gimnazjum, z planowaną drogą itd. Widać,że mieszkańcom funduje się zgodnie z przysłowiem zamiast chleba - igrzyska, które sami sobie zafundują.Tylko zastanawiające jest to do czego służy Dom Kultury, a w nim odpowiednio wykształcona kadra opłacana z naszych podatków. Pomysł na festyn rodzinny jest dobrym pomysłem, ale czy czasami państwo z Komitetu przy okazji festynu nie chcą zrealizować sobie darmowej imprezy.
Data dodania : 2009-09-04