Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
   zobacz wszystkie aktualności

Data dodania : 2009-09-20   |   wyświetleń : 7793

Workshop „Miasto – Światło – Święta”

Workshop „Miasto – Światło – Święta” 24.- 25. września 2009 Jelenia Góra – Cieplice

Celem projektu jest prezentacja najnowocześniejszych technologii i produktów związanych z iluminacjami używanymi do dekoracji miast w okresie Świąt Bożego Narodzenia i innych wydarzeń wymagających specjalnego, świątecznego oświetlenia. Podczas Workshop’u swoją ofertę zaprezentuje sześciu największych w kraju producentów oświetlenia świątecznego.

W szczególności zapraszamy wszystkich przedstawicieli hoteli i gastronomii, celem zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi tych branż i przeznaczonych dla nich programów. Oczywiście wszyscy mieszkańcy Cieplic mogą wziąć czynny udział w tym przedsięwzięciu (zwłaszcza mieszkańcy Placu Piastowskiego).
Do udziału w Workshop „Miasto – Światło – Święta” zostali zaproszeni przedstawicieli miast i gmin z terenu całej Polski, będą przedstawiciele hoteli, pensjonatów, architekci, studenci i elektrycy. Zaskoczyło nas tak duże zainteresowanie wielu branż.

Od nas zależy czy ta impreza przyjmie się, jak nas ocenią i czy odbędzie się za rok. Musimy pokazać wszystkim, że Cieplice to miejsce wyjątkowe.
„Tu są źródła, … nawet światła”.


Organizator
Firma LBL s.c.
Janusz Stańczyk
Robert Futerhendler

 

Komentarze [ 0 ]
dodaj komentarz »