Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
   zobacz wszystkie aktualności

Data dodania : 2007-05-29   |   wyświetleń : 7697

Miejscowy plan zagospodarowania

W siedzibie Urzędu Miasta w Jeleniej Górze został wyłożony do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla jednostki Sobieszów w Jeleniej Górze.


Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbyła się 25 maja 2007 r. w siedzibie Urzędu.

Zastanawiające jest, że społeczeństwo Sobieszowa w zasadzie nie było powiadomione o publikacji.

-Co zaprojektowano ?
-Czy Sobieszów pozostanie sypialnią Jeleniej Góry?
-Czy powstanie tak długo oczekiwany basen?
-Co będzie w pobliżu Twego domu?

Projekt jeszcze do dnia 30 maja b.r. wyłożony jest w siedzibie Urzędu Miasta w Jeleniej Górze, ul. Sudecka 29, 58-500, pokój 48, w godzinach pracy Urzędu.

Każdy mieszkaniec Sobieszowa może mieć wpływ na to jak zagospodarowany zostanie np. teren byłego basenu, gdzie powstaną nowe drogi, czy przydomowe tereny zielone nie zamienią się w zurbanizowaną metropolię...

Zgodnie z art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 27.03.2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. Nr 80, poz. 717 z późn.zm.) każdy kto kwestionuje ustalenie przyjęte w projekcie planu miejscowego może wnieść uwagi.

Uwagi należy składać na piśmie do Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, Plac Ratuszowy 58, 58-500 Jelenia Góra, z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w terminie do 13 czerwca 2007 r.

Zapraszamy do dyskusji na łamach naszego forum >

Komentarze [ 4 ]
dodaj komentarz »
[ Discopope ] » BIP
Jak to nie było informacji??? Ktoś z was zagląda do Biuletynu Informacji Publicznej? Ogłoszenie było już od 30 kwietnia. Pewnie za pare tygodni pojawi się tam nowy projekt zagospodarowania dla Sobieszowa.
Data dodania : 2007-06-06
[ Mirosław ] » Kalarus
W dobie internetu wydaje się rzecza naturalną aby takie projekty można było umieszczać w sieci. Czy redakcja ma możliwośc zdobycia takiego projektu, zeskanowania go i opublikowania?
Data dodania : 2007-06-04
[ z-k ] » reakcja
Brak informacji jest skadalem. Odpowiedzialni powinni ponieść konsekweccje. Jako mieszkaniec Sobieszowa protestuję i domagam się wyjaśnień!!
Data dodania : 2007-06-01
[ HALINA ] » ZAGOSPODAROWANIE
Uważam, że od nas mieszkańców Sobieszowa w duzym, stopniu zależy jaka będzie nasza miejscowość. Czy to będzie dzielnica domków jedno i wielorodzinnych , czy atrakcyjna miescowość turystyczno-wypoczynkowa.
Data dodania : 2007-05-29